مرجع رسمی مقالات عطر و ادکلن مرجع رسمی مقالات عطر و ادکلن .

مرجع رسمی مقالات عطر و ادکلن

عطرهای تلخ

عطر زنانه خوشبو

عطرهای تلخ
دارنده هدف ای قادر برای انجام هر کاری می‌باشند، ولی تغییر‌و تحول در معاش را نمی پسندند. وقتی که تصمیمی گرفتند روی تصمیمشان تا مدتها پا می فشارند.فعال و ورزشکارند. برای سایرافراد نقص‌ میباشد که به آنان نزدیک شوند. وقتی که متوجه می گردند نمی توانند به چیزی که می‌خواهند دست یابند، به آسانی تسلیم نشده و آن را رها نمی‌کنند!وقتی که امور مطابق میل آنان انجام نمی‌شود، ممکن میباشد اخم نمایند، اما عصبانی نمیشوند! خویشتن داری و شکیبایی نیز از صفات ذاتی آنهاست و به جهت همین مختصات میباشد که شغل های خویش را معمولاً ریلکس انجام داده و تا انتها پای آن می ایستند!
عطرهای گرم
در مقابل اعمالشان مسوولیت پذیرند و میدانند چه‌طور با مردم خلق و خوی نمایند. همواره اهدافی برای دستیابی دارا‌هستند و واقعاً چهت نیل به آنان عملکرد میکنند. شخصی فراهم رقابت می باشند. دوستانشان برای آنان بسیار مهم بوده و معمولاً قدر آنچه را که دارا‌هستند، به نیکی می‌دانند!بعضی وقت ها واکنششان در قبال مسائل متعدد بسیار شدید میباشد که آن هم به شخصیت گرم آن‌ها برمی گردد که نشان می‌دهد بیش تر از اندازه رمانتیک میباشند!بسیار خونگرم اند و همپا نیکی برای خویشان و عزیزان! خشونت را نمی پسندند و میدانند چه چیزی و چه کاری را چه موقع می بایست انجام اعطا کرد. به دیگر افراد حسادت نمی ورزند!سفر را بسیار دوست دارا‌هستند بویژه چنانچه با عزیزان باشد.
عطرهای خنک
دارنده غروری مثبت میباشند به گونه ای که مدام میتوانند صاحبخانه باشکوهی برای دوستان عزیز باشند. به رنج می‌توانند شم برتری جویی خویش بر سایرافراد را در دست گرفتن نمایند. انرژی خویش را بیهوده تلف نمی‌کنند و از همین رو، یک سازمان دهنده خوب و قادر محسوب می گردند که به راحتی میتوانند وظایف و اعمال خویش را رمز و سامان دهند.معمولاً طوری خوی می‌نمایند که گویی مسأله مهمی در ذهن خویش دارا هستند و در تلاشند که آن را حل نمایند. گه گاه نیز شم مبهمی به آنان دست می‌دهد که انگار از چیزی نگرانند.
هم اکنون که فهمیدید گزینش بو مرتبط با کدام خصوصیت های شخصیتی میشود؛ متخصصان چی بپوشم برای شما تعدادی سفارش ویژه دارااست:
Issey Miyake L’Eau D’Isseyکمپانی “ایزی میاکی” شرکتی خوش اسم در ایجاد عطرهای گوناگون زنانه و مردانه میباشد. اکثر زمان ها عطرهای زنانه و مردانه ای که به وسیله این مجموعه پباده سازی و ساخت گردیده اند، بو سبکی دارا هستند و توصیه خیر برای به کارگیری روزمره به حساب آورده می شود. کمپانی ایزی میاکی فصل‌تابستان پیشین، یک ست بو زنانه و مردانه روانه بازار کرد و استقبال نیکی روبه رو شد.


برچسب: عطر زنانه خوشبو،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۴ اسفند ۱۳۹۸ساعت: ۱۲:۱۷:۱۷ توسط:حامد موضوع: نظرات (0)

پرفیوم، بو یا این که Perfume

عطر زنانه خوشبو
به نظرتان عباراتی مانند پرفیوم، ادوتویلت یا این که اودکلن در ترازو ماندگاری و پخش بوی یک رایحه تاثیر دارا هستند؟ تفاوت آن ها دقیقا در چه میباشد؟

پیش از اینکه به معرفی گونه های رایحه و ادکلن بپردازیم، می بایست بدانید که عبارت پرفیوم (Perfume) صرفا یگانه به بو زنانه نبوده و از سوی دیگر، واژه و کلمه ادکلن (Cologne یا این که Eau de Cologne) نیز تنها به تولیدها مردانه مربوط نمیشود. این باوری اشتباه میباشد که متاسفانه میان بخش اعظمی از اشخاص جامعه، رایج شده‌است.

پرفیوم، بو یا این که Perfume

پرفیوم‌ها از ۲۰ الی ۴۰ درصد اسانس روغنی و خالص ساخته شده‌اند و به همین ادله در شرایطی‌که صبح از رایحه خویش به کار گیری فرمایید احتمالا تا غروب بوی آن را به وضوح حس خواهید کرد. پرفیوم‌ها بالاترین واحد سنجش غلظت اسانس معطر را داشته و بیشترین ماندگاری را نیز ارائه می دهند. معمولا عطرهایی که از گونه پرفیوم می‌باشند ماندگاری ۶ الی ۸ ساعته داشته و اما ارزش بالاتری نیز دارا‌هستند.

ادوپرفیوم‌ها یا این که Eau de Parfum

ادوپرفیوم‌ها که به اختصار EDP از لحاظ ترازو غلظت اسانس معطر به عمل رفته در موضع دوم قرار میگیرند. معمولا در‌این تولید ها ۱۵ الی ۲۰ درصد اسانس روغنی به عمل رفته و در مسئله ماندگاری عطر، می‌قدرت برهه زمانی ۴ تا ۵ ساعته را برای آن‌ها در حیث گرفت. ادوپرفیوم‌ها نسبتاً ماندگاری و پخش بوی بالا و رضایت بخش پرفیوم را داشته و به طور همزمان ملایمت و سبک قابل قبولی را نیز به همپا داراست. علاوه بر این، بها محصولاتی که از دسته ادوپرفیوم میباشند معمولا زیر‌خیس میباشد. در صورتی‌که قصد خرید بو زنانه دارید، احتمالا این مدل از عطرها برای شما تعیین بسیار قابل قبولی خواهند بود.

 

ادوتویلت Eau De Toilette

بر روی شیشه این جور از عطرها معمولا عبارت EDT را می‌قدرت رویت کرد. در ساخت ادوتویلت‌ها از ۵ الی ۱۵ درصد اسانس روغنی معطر به کار گیری می شود و در وضعیت نرمال ماندگاری ۴ تا ۵ ساعته را می‌اقتدار از این مدل تولیدها انتظار داشت که ولی تا حد متعددی به مدل عطر و طبع بو (گرم، معتدل یا این که سرد) بستگی خواهد داشت. درین دسته از تولیدات، معمولا بر روی ترکیبات نت‌های ابتدایی تمرکز شده‌است. خرید رایحه مردانه یا این که زنانه از مدل ادوتویلت معمولا از گونه های پرفیوم و ادوپرفیوم به ‌صرفه‌خیس میباشد.

ادوکلن یا این که Eau de Cologne

ادوکولون یا این که EDC نسبت به سه گونه پیشین از غلظت بسیار کمتر اسانس‌های روغنی برخوردار بوده و در واقع صرفا ۲ تا ۷ درصد اسانس خالص معطر در تولید آن به فعالیت رفته میباشد. درصد الکل مصرف شده در ادکلن‌ها بسیار بالا بوده و طبیعتا بها مقرون‌به‌صرفه‌ای نیز دارا‌هستند. ماندگاری رایحه درین گونه تولید ها معمولا حداکثر ۲ ساعت میباشد. از آنجایی که اکثری از محصول ها مردانه از گونه ادکلن میباشند، این اعتقادوباور اشتباه که ادوکلن‌ها تنها یگانه به آقایان میباشد فی مابین عامه مردم جا افتاده میباشد.

اوفرش یا این که Eau Fraiche

اوفرش یا این که ائوفرش شباهت متعددی به ادوکلن‌ها داشته البته در ساخت آنان از درصد اسانس کمتر ۱ الی ۳ درصدی استعمال میگردد. ماندگاری بوی این مدل از محصول ها حداکثر ۲ ساعت خواهد بود. برخلاف ادکلن‌ها، ترکیبات تولید ها معطر از دسته اوفرش تنها الکل و اسانس وجود ندارد؛ در واقع بخش متعددی از ترکیبات اوفرش‌ها را آب تشکیل داده و به همین ادله برای اشخاصی با پوست حساس ایده‌آل محسوب میگردند.

 


برچسب: عطر زنانه خوشبو،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۳ اسفند ۱۳۹۸ساعت: ۰۹:۳۱:۴۶ توسط:حامد موضوع: نظرات (0)

ادکلن دارنده ماده معطر صورت بَنزنی

 عطر زنانه خوشبو
ادکلن دارنده ماده معطر صورت بَنزنی میباشد که رادیکال های آزاد متعددی ایجاد می‌نماید و موجب ابتلا به دیابت می‌شود.
کارداران ابتلا به دیابت
دست اندرکاران تولید دیابت و ترازو اشخاص در گیر بدین بیماری، بعد از 15 سال فعالیت تحقیقاتی پزشکان، به‌این سود رسیده اند که دیابت جور 2 که بیشتراز 90 درصد آمار مبتلایان دیابت را دربر می‌گیرد، فقط مرتبط با قند (انسولین) وجود ندارد، بلکه استرس هم در آن نقش بسیار بالایی داراست.

هر جامعه ای که رادیکال های آزاد زیاد مصرف نماید، با دیابت روبرو می‌شود، متأسفانه در جامعه ما رادیکال های آزاد متعددی مصرف می‌شود و تولید استرس می‌نماید، این استرس فقط مرتبط با استرس های روحی و خل وچل وجود ندارد بلکه از گونه های استرس ناشی می‌گردد و تحت عنوان مثال می شود به استرس غذایی اشاره نمود.

کلیه غذاهای صنعتی، غذای باقی مانده ای میباشد که کمی مواد حافظ و افزودنی به آن بیش تر گردیده و در باطن قوطی پلمپ گردیده اند تا کپک در آن رویش نکند. علاوه بر این ماده اکسیدانی که به غذاهای صنعتی طولانی تر میشود رادیکال زا میباشد و موجب ابتلا به دیابت می‌شود.

مدیریت کرسی یونسکو در پژوهش ها در بین حرفه ای در بیماری دیابت با بیان اینکه مردم تصور مینمایند صرفا ترافیک و عصبانیت استرس زا میباشد؛ البته این سیرتکامل وجود ندارد حتی غذاهای صنعتی و تلفن همراه هم ازجمله عامل ها استرس زا میباشد.

 

نقش ماده معطر ادکلن در دیابت
اشعه گوشی 960 مگاهرتز میباشد و ما در سود تابش 20 دقیقه ای این اشعه به یک آنزیم به اسم «لوسی فرز»، به یاری دستگاه کمیلومینسنس مقدار ذرات اکسیژن رادیکال زا را اندازه گرفتیم که 2 ماکرو مولار ادغام RAS بود؛ به این ترتیب می بایست در به کارگیری از تلفن همراه احتیاط کنیم.

آگهی گام اولیه درزمینه در اختیار گرفتن دیابت میباشد، هر نهادی که جواز گوشی را میدهد بایستی در رابطه شیوه به کارگیری از تلفن همراه و معیار آن بگوید. همانگونه که در حین تجویز دارو پزشک معالج پرهیزهای آن را هم برای مراجع بیان می‌کند، در رابطه گوشی و دیگر مواد و کالاهای رادیکال زا هم بایستی چنین روندی طی شود.

از سایر مثال های رادیکال های آزاد در عالم امروز ادکلن ها میباشند، ادکلن دارنده ماده معطر صورت بَنزنی میباشد که رادیکال های آزاد متعددی ایجاد میکند و سوای اطلاع از این ماده خطرناک و اینکه چه تأثیری روی جسم ما میگذارد و غافلیم از اینکه از دست اندرکاران بروز دیابت میباشد به راحتی از آن استعمال میکنیم.

 

نقش ماده معطر ادکلن در دیابت
تئوری اینجانب این میباشد که رادیکال آزاد برای ما دیابت تولید می نماید و به عقیده اینجانب عمده ترین ادله ابتلای جوان ها به دیابت، رادیکال های آزاد و استرس زاست. به لحاظ اینجانب در تمام عالم دیابت در هم اکنون رویش میباشد چراکه فناوری ها، ناهنجار میباشد و ناهنجاری هم استرس زاست. مردم هم نمی دانند چه‌گونه جلوی مضرات این ناهنجاری ها را بگیرند.

دیابت مامان بیماری هاست و از آن بیماری های متعددی زاییده می گردد، در رابطه شیوع دیابت در کشور ایران نیازی به آمار وجود ندارد، هنگامی به نقشه دیابت دنیا که در گوگل میباشد نگاه می‌کنیم، کشور ایران از نقاط قرمز رنگ بروز دیابت رسم شده‌است.


برچسب: عطر زنانه خوشبو،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱ اسفند ۱۳۹۸ساعت: ۰۸:۵۷:۵۲ توسط:حامد موضوع: نظرات (0)

رایحه و ادکلن مطلوب برای تعطیلات و مهاجرت

عطر زنانه خوشبو
رایحه و ادکلن مطلوب برای تعطیلات و مهاجرت

رایحه با عطر چوبی
در شرایطی‌که شما شخصی پیچیده و دارنده شخصیتی عمیق میباشید پس احتمالا عطرهایی با بو چوب کفش تابستانی و سدر را نیز دوست خواهید داشت. عطرهای چوبی معمولا برای اشخاصی که از تجربه کردن نمی‌ترسند و دارنده خصوصیت‌های متعدد و مخصوص میباشند بسیار مطلوب خواهد بود. اشخاص متفکر و دارنده شخصیت توانا معمولا عطرهای با عطر چوبی را به عطرهای میوه‌ای یا این که گلی ترجیح می دهند.

بو Givenchy Play با عطر میوه‌ای و مرکباتی استارت میشود و در آخر دارنده بو‌ی چوب دمپایی جنگلی میباشد و میتواند یک کدام از تعیین‌های این اشخاص باشد.

عطرهای کلاسیک مردانه - منتخب 12 بو برتر در زمان دوره

 

عطرهایی با بو نو
کسانی که خارج از خانه عمل می‌نمایند و بینش معمولی و شخصیت آرامی دارا هستند، معمولا عطرهای تروتازه را طولانی تر از دیگر رایحه ها ترجیح می دهند. آن ها معمولا عطرهایی که دارنده یک بو ملایم و یادآور بوی دریا و اقیانوس باشد را طولانی تر دوست دارا هستند. این اشخاص معمولا عصر متعددی را صرف ظواهر خویش نمیکنند و با تمایل متعددی به معاش و عمل خویش ادامه می دهند.

رایحه L’Eau d’Issey با بو جدید و باد ملایم دریایی می تواند یکی‌از گزینش‌های خوب برای این اشخاص در فصال فصل تابستان باشد.

 

نکته پایان اینکه در آغاز شخصیت خویش را به صدق بشتاسید و آنگاه یک رایحه خوب و متناسب با آن را تعیین نمائید. چون این رایحه و بو معمولا در تمام ارتفاع روز یاروهمدم شما خواهد بود و میتواند بر روی تصور اشخاص دیگر درباره متشخص و یا این که سبک معاش شما بسیار تاثیرگذار باشد.

درصورتی که قصد دارید از بو تحت عنوان یک کادو استعمال نمائید خوب میباشد که نخست شخصیت شخص متبوع را نیز تا حدی بشناسید و آن‌گاه یک تعیین مطلوب برای وی داشته باشید. بو یک کادو متفکرانه میباشد و برای گزینش آن می بایست ملاک‌های مختلفی را در حیث بگیرید. رایحه زنانه - منتخب عطرهای عاشقانه در حین عصر


برچسب: عطر زنانه خوشبو،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۳۰ بهمن ۱۳۹۸ساعت: ۰۹:۰۲:۱۵ توسط:حامد موضوع: نظرات (0)

چرا می بایست مورخ انقضای بو و ادکلن‌ها را باز نگری کنیم؟

عطر زنانه خوشبو
آیا رایحه‌ها مورخ انقضا دارا‌هستند؟

سریع‌ترین و دشوار‌ترین جواب بدین سؤال، آری میباشد. مشقت بار، زیرا حتی در حالتی‌که پول متعددی برای یک بو مارک و اصل و دارای اعتبار داده باشید، در شرایطی که برهه زمانی متعددی از مورخ ایجاد آن می‌گذرد، بایستی با آن خداحافظی فرمایید. اینکه معمولاً به مورخ انقضای بو‌ها توجهی نمیشود، واقعیتی میباشد،‌ ولی ما به شما می گوییم که خواسته از مورخ انقضای بو و ادکلن چه چیزی است و آیا حقیقتاً فاسدشدنی می‌باشند؟ معنی فاسد شدن رایحه با معنی فاسد شدن طعام گوناگون میباشد و به ادغام شیمیایی آن بستگی دارااست. برای مثال، پیاله نگه‌داری، مارک، ترکیبات رایحه مردانه و رایحه زنانه زیرا مختلف میباشد، و شیوه‌ی نگه‌داری در زمان قدمت موثر آن مؤثر میباشد.

در‌حالتی که بخواهیم طولانی تر توضیح دهیم، بایستی بگوییم که مخلوط شیمیایی عطرها و ادکلن‌ها با گذر عصر، قصد به شستن و اکیداسیون پیدا میکنند و این فرمان در رایحه، رنگ رایحه تغییر و تحول به وجود می آورد و منجر بروز برخورد‌های آلرژی‌زا می شود. براین اساس بوی نا مطلوب و تند، ظاهری متعدد و تولید آلرژی، خارش و سوزش از علائم منقضی شدن رایحه می شود.

حقیقت این میباشد که بر روی شیشه‌های رایحه و ادکلن یا این که باکس‌ی آنها، برچسب یا این که علامتی میباشد که میگوید برهه زمانی به کارگیری از این فرآورده، برای مثال 12 یا این که 24 ماه میباشد، ولی لزوماً بدین مضمون‌ وجود ندارد که شما پس از این بازه زمانی دیگر نمی‌توانید از این رایحه یا این که ادکلن استعمال فرمائید،‌ صرفا اینکه کیفیت رایحه پس از عصر پیشنهاد گردیده کاهش پیدا می کند و ممکن میباشد به کارگیری از آن برای پوست و تن تولید آلرژی و خارش نماید.

ولی، مورخ انقضای بو دو مرحله دارااست. یک کدام از دوره ساخت ابتدا می شود و عموماً 3 تا 5 سال قابلیت و امکان مصرف را به رایحه می دهد و دیگری، از عصر او‌لین به کارگیری که معمولا بر روی باکس‌ رایحه درج می‌گردد و از 12 تا 24 ماه یا این که گهگاه اضافه متغیر میباشد و به عواملی زیرا مارک، ادغام شیمیایی و حالت نگه داری بستگی دارااست.

چرا می بایست مورخ انقضای بو و ادکلن‌ها را باز نگری کنیم؟

به جهت طریق‌های نادرست نگه‌داری، دمای نامناسب و وضعیت کلی و محیطی که بو ممکن میباشد در زمان قدمت خویش تجربه نماید، تعادل مواد شیمیایی و ترکیبات آن تغییر‌و تحول مینماید و مولکول‌ها در رایحه تجزیه و مخلوط میگردند. این تغییرات شیمیایی، در طول استعمال می تواند موجب تحریک و حتی عکس العمل‌های آلرژیک شود. بنابراین، ممکن میباشد فکر کنید به بو آیتم عشق خویش حساس می‌باشید در حالی که معمولی میباشد و صرفا رایحه شما از مورخ قبلی میباشد. درحال حاضر، چطور میتوانیم از بروز آلرژی‌های این چنینی دوری کنیم؟

آیا ظواهر رایحه فاسد عوض میشود؟

بعداز این ‌که دانستیم بو‌ها هم فاسد می شوند، این سؤال مطرح می‌گردد که چطور میتوانیم رایحه و ادکلنی که دوره متعددی از مورخ ساخت آن می‌گذرد و منقضی گردیده، تشخیص دهیم. یک کدام از اولی نماد‌هایی که نشان میدهد تغییرات شیمیایی در مخلوط بو فیس داده، تغییر و تحول رنگ مایع رایحه میباشد که اما تشخیص آن ممکن میباشد به جهت رنگ شیشه و پباده سازی و استعمال نکردن از آن، طاقت فرسا باشد. هرچه رایحه بیش تر دربردارنده روغن‌های گیاهی باشد، بیش تر در معرض تغییر‌و تحول در ادغام شیمیایی‌اش قرار میگیرد. برعکس، رایحه‌هایی که نادر‌خیس دربردارنده اسانس‌های چرب می باشند، ماندگاری بیشتری دارا‌هستند.

ولی در مجموع، تغییر‌و تحول رنگ بو‌ها تعدادی سیرتکامل میباشد. بعضی اوقات رنگ رایحه تیره می‌گردد، که تشخیص آن در صورتی‌که که مدتی به بطری نگاه نکرده باشید، طاقت فرسا میشود. بعضا مواقع، مایع بو و ادکلن باطن بطری شرایط شیری یا این که چرب پیدا میکند و مانند یک لایه‌ی شیر که انگار ذرات حل نشده باشند، ته بطری ته‌نشین می شوند. چنانچه از تغییر تحول رنگ متوجه منقضی شدن بو نشدید، شیوه های دیگری هم برای تشخیص موجود هست.

آیا بوی بو و ادکلن تغییر و تحول میکند؟

آری، با سپری شد دوره کیفیت بوی رایحه و ادکلن تغییر‌و تحول می کند و این بدیهی‌ترین علامتی میباشد که نشان می دهد بو شما منقضی شده‌است. شم بویایی یکی توانمند‌ترین حواس آدم میباشد. رایحه‌ها با تجربیات روزمره‌ی آدم‌ها در رابطه میباشند و تداعی‌کننده‌ی خاطرات خوب و بد می‌باشند. به این ترتیب، در رخ عوض شدن رایحه، بیش‌خیس قابل تشخیص میباشند. زیرا هنگامی که آن را اسپری میکنید، احتمالاً بوی رایحه فاسد تداعی‌کننده‌ی خاطرات پیشین‌ی شما وجود ندارد و آن را دوست ندارید.

با این هم اکنون، بسته به مدل رایحه، در فیس گذشتن از مورخ مصرف، تفاوتی که در بوی آن تولید می شود، نیز گوناگون میباشد. برای مثالً Eau De Toilette ها، رغبت متعددی دارا‌هستند که رفته رفته بویی مشابه الکل پیدا نمایند. از طرفی، Eau De Parfum ها بویی تند و تیز، مشابه بوی چاشنی کاری به خویش می گیرند. برخی دیگر از بو‌ها به آسانی بوی خویش را از دست می دهند یا این که از ماندگاری آنان معدود میشود. گرچه شاید تعریف بوی رایحه منقضی، مشقت بار باشد ولی می‌‌توانیم این اطمینان را به شما دهیم که عصر به کارگیری متوجه غیر معمولی بودن و حتی ناخوشایند بودن آن میشوید.

آیا راهی برای مورخ مصرف سفارش گردیده بو و ادکلن موجود هست؟

مجموعاَ، سفارش می‌گردد عطرها و ادکلن‌ها، چه بو زنانه و چه رایحه مردانه، تا سه سال بعد از ایجاد استعمال شوند. با این ‌حالا در ذیل شیشه‌های بو و ادکلن مارک‌های اصل و دارای اعتبار، کدی مندرج که ویژگی ها ساخت آن را نشان میدهد و با مراجعه به تارنما‌هایی که مورخ ساخت و انقضای محصول ها آرایشی را نشان میدهند، می توانید با وارد کردن کد به‌این داده ها دست پیدا نمایید.


برچسب: عطر زنانه خوشبو،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۹ بهمن ۱۳۹۸ساعت: ۰۸:۴۷:۵۷ توسط:حامد موضوع: نظرات (0)

به کارگیری از کرم پودر بهتر

بهترین مارک پنکیک
برای خانمهایی که می‌خواهند رخ ای برنا و پوستی صاف و شاداب داشته باشند هنگام میکاپ به کارگیری از کرم پودر بهتر میباشد یا این که پنکیک؟!
شاید شما هم جزو آن گونه از خانمهایی باشید که پس از میکاپ و آرایش و پیرایش سنتان بیش تر چشم شود که ولی ناگفته نماند در اکثر مواقع این رخداد خواهد به‌زمین‌خورد و زیرا به لحاظ میرسد با آرایش و پیرایش می اقتدار زیباتر از قبلی بود بیش تر پیرایش میکنیم و همین باعث می گردد که با میکاپی غلیظ و نامتعادل سنمان بیش تر چشم شود .
یک کدام از مهم‌ترین پروسه آرایش و پیرایش چهره مهیا سازی پوست میباشد که می اقتدار اعلام کرد اساسی ترین نصیب میکاپ میباشد به دلیل آنکه در صورتی‌که پوست یک دست و صاف چشم نشود آرایشهای نقاط دیگر زیبایی خویش را آنطور که بایستی نخواهند داشت بدین ترتیب می بایست این مرحله را بیش تر مد حیث داشت.
برای اینکه هنگام پیرایش پوستمان به طوری چشم شود که ما صرفا آن را مهیا کرده باشیم و با اشکال کرمها طوری آن را نسازیم که هرچه ناصافی و چین و چروک میباشد چشم شود و به نوعی سنمان را اضافه نشان ندهد بهتر میباشد :

اولا : فارغ از در حیث به دست آوردن سن و رنگ پوست، در صورتیکه پوست درخشان و شفافی دارید که از گونه های پوستهایی میباشد که مثل آینه می‌درخشد البته هر از گهگاه جوشهای ریزی هم در آن به چشم می خورد بهتر میباشد بعداز زدن ضد آفتاب منحصر به فرد پوستتان از پنکیک به کار گیری نمایید به دلیل آنکه درین مواقع پنکیک هم اقتدار پوشانندگی نیکی برای جوشها داراست و هم اینگونه پوستها را جوانتر نشان خواهد بخشید که اما دقت داشته باشید که هیچگاه پنکیک را بدور چشمها نزنید و صرفا با گذاشتن و برداشتن پد آن پوست را پاره ای مات فرمایید .

دوما: در صورتی پوستی کم آب دارید و مدام مجبورید آن را با اشکال کرمهای مرطوب کننده مرطوب نگه دارید بهتر میباشد در بعضا مورد ها خیر مدام آنهم به ترتیبی که در تحت نقل شده میباشد از پنکیک در آخر آرایشتان به کارگیری نمایید به این دلیل‌که در هر سنی که باشید بی آبی پوستتان سبب می‌گردد که با پنکیک خطوط فیس ی شما طولانی تر معلوم شود، رویه بهتر آن میباشد که بعداز استعمال از ضد آفتاب منحصربه‌فرد پوستتان فقط از یک کرم پودر خوب به کارگیری فرمائید که در شرایطی که که دوست داشتید پوستتان مات چشم شود از جور مات آن را تهیه و تنظیم کرده و روی ضد آفتابتان بزنید .

سوما :در شرایطی‌که پوستی کدر و دارنده جوش و همچنین لکهای میراث از جوش دارید و میخواهید آن را برای یک پیرایش ملایم و خوشگل فراهم نمایید بهتر میباشد در آغاز ضد آفتاب فاقد چربی خویش را بزنید، آنگاه از یک کرم پودر خوب که قابلیت و امکان پوشانندگی نیکی دارااست به کارگیری کرده و تمام نقاط پوست را با آن بپوشانید و با جنبش آهسته ضربه زدن آن را خوب بر روی پوست بخوابانید و در آخر فعالیت آرایش و پیرایش هم پد یا این که به عبارتی ابر پنکیک را برداشته و با تکان گذاشتن و برداشتن بر روی پوست، آن را پاره ای از براقی به ماتی برسانید . گشوده هم در حیث داشته باشید که پد را حریم چشمها نمالید، همچنین آن را روی پوست نکشید تنها بگذارید و بردارید.برچسب: بهترین مارک پنکیک،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۸ بهمن ۱۳۹۸ساعت: ۰۵:۴۸:۲۹ توسط:حامد موضوع: نظرات (0)

بو ادکلن زنانه بولگاری امنیا پارائیبا ، Bvlgari Omnia Paraiba

عطر زنانه خوشبو


بو ادکلن زنانه بولگاری امنیا پارائیبا ، Bvlgari Omnia Paraiba
بو ادکلن زنانه امنیا پارائیبا رایحه جدیدی از مارک مطرح و سرشناس بولگاری میباشد که در اکتبر سال 2015 به اسم موبایل امنیا پارائیبا به بازار عرضه شد . رایحه ادکلن زنانه بولگاری امنیا پارائیبا بعداز ارائه ی ورژن ی شش گانه ی قیمتی لجمی از مارک بولگاری که با تمثیل از سنگ های قیمتی ساخت گردیده بودند ، با ظاهری همانند ورژن های پیشین و اصلی امنیا ، اینبار به رنگ سبز و با عطر ای میوه ای ، چوبی و با بو ی گل های تعجب آور و غریب پباده سازی شد . عطر ی بو ادکلن زنانه بولگاری امنیا پارائیبا در نت ابتدایی خویش توافقی از کلیپ ، آهک ، گلابی و میوه پر نمک را دارد . در نت میانی گل های ساعتی و یاسمن حضور داشته و در نت آخرین خس خس و کاکائو آنرا به اتمام می رساند . آلبرتو موریلاس طراح این بو ، برای پباده سازی بو ی رایحه ادکلن زنانه بولگاری امنیا پارائیبا با تمرکز بر رایحه و بوی گل پر نمک ، با الهام تصاحب کردن از بیشه های برزیل و سواحل و اقیانوس ها این عطر را برنامه ریزی کرده است . فیس ی تبلیغاتی رایحه ادکلن زنانه بولگاری امنیا پارائیبا ، ادیتا ویلکویسیوت بوده و این بو در سه سایز 25 ، 40 و 65 میلی لیتر ادو تویلت به عرضه رسیده میباشد .

رایحه ادکلن زنانه باربری مای باربری فستیو ادو پرفیوم ، BURBERRY My Burberry Festive Eau de Parfum
بو ادکلن زنانه مای باربری فستیو از مارک فوق مطرح باربری برای همگی هوا داران خویش ورژن ای ویژه و ولی در تعداد محدود را برای تعطیلات سال 2015 به بازار عرضه نمود . رایحه ادکلن زنانه باربری مای باربری فستیو ادو پرفیوم تکرار ترکیبی میباشد از گل های عامه پسند به عمل رفته در رایحه ادکلن زنانه باربری مای باربری ، ایجاد سال 2014 که به وسیله فرانسیس کردیجان پباده سازی گردیده بود . پباده سازی بو ی این رایحه آرزویی بود برای تعبیر و تفسیر دوباره درخشندگی و تازگی شهر لندن بعد از باران و دارنده ترکیبی بسیار امروزی و پیچیده از بو ی گل ها میباشد که اینبار نیز به وسیله فرانسیس کردیجان فیس به عهده گرفت . بو ی باربری مای باربری فستیو ادو پرفیوم انتقالی میباشد مسحور و جادو کننده از مایعی طلایی رنگ در قالب بطریی با به عبارتی ساختار ورژن ی اصلی با برنامه ای از STY که عصر اسپری بروی پوست شاهکاری بینظیر از بو ای عالی را در تعطیلات برایتان آماده میسازد . این ورژن از بو باربری در داخل کاوری جای گرفته که با روبانی به رنگ نوروفروغ و طلایی پر‌نور مجلل شده‌است . در ترکیبات عطر ی رایحه ادکلن زنانه باربری مای باربری فستیو ادو پرفیوم نخود شیرین ، ترنج و تازگی گیاهی گل شمعدانی در نت ابتدایی پدیدار گشته و با پخش بویی نافذ از میوه ی به ، عسل و سیرتکامل ای از گل های پیازدار به نت میانی روان گردیده و در آکورد نهایی نعناع هندی در مبنا به یاری جذابیت و زیبایی مدل گلی بی نیاز از کالیفرنیا و دمشق عمل را به اتمام می رساند .


برچسب: عطر زنانه خوشبو،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۶ بهمن ۱۳۹۸ساعت: ۰۹:۴۸:۴۲ توسط:حامد موضوع: نظرات (0)

دانستنی هایی در رابطه رایحه و ادکلن

عطر زنانه خوشبو
دانستنی هایی در رابطه رایحه و ادکلن
رایحه و ادکلن, بایستی بدور از حرارت یا این که سرمای بیشتراز حد مراقبت بشود. ضمنا, در شیشه بو و ادکلن می بایست سفت بسته شود تا از بخار شدن آن خودداری گردد. از قرار دادن رایحه و ادکلن برای دوران طولانی در قبال تابش نوروفروغ خورشید نیز خودداری بشود.
عجم: در قرن ۱۸ با ایجاد ادکلن (Eau de cologne) انقلابی در صنعت بو و ادکلن سازی به وقوع ضمیمه. ادکلن که در آن عصر ترکیبی بود از گیاهان رزماری، نارنج و لیمو موردها به کار گیری فراوانی داشت.

قرون تا قبل از این، رایحه و ادکلن تحت عنوان ماده ای برای خوشبو کردن گوشه و کنار در مراسم مذهبی مصریان سوزانده می‌شد. در آن دوره استعمال از این مواد خوشبو صرفا به دین ها و تشریفات مذهبی اختصاص داشتند ولی به ندرت از این مواد برای ساختن پماد جهت التیام و معالجه جراحت های پوستی نیز به کار گیری شد.

در زمان قرن هفدهم، به کارگیری از بوی خوش و بو و ادکلن تماما میان مردم رایج شد. دستکش های معطر در فرانسه به بازار آمد و در سال ۱۶۵۶ بود که اولی صنف سازندگان بو تاسیس شد.

استعمال از رایحه و ادکلن در مملکت فرانسه بیش از دیگر نقاط عالم با گاز ارتقا پیدا کرد.

در قرن ۱۸ با ایجاد ادکلن (Eau de cologne) انقلابی در صنعت بو و ادکلن سازی به وقوع ضمیمه. ادکلن که در آن دوره ترکیبی بود از گیاهان رزماری، نارنج و لیمو مورد ها استعمال فراوانی داشت، از آنجمله می شود به به کارگیری از آن برای خوشبو کردن آب خزینه ، خوشبو کردن آبمیوه ها و شکر، بعنوان شستشو دهنده و خوشبو کننده دهن، جزئی از مواد تولید کننده پمادها و … اشاره نمود.

برای او‌لین توشه در قرن هجدهم، در فرانسه رایحه به طور مایعی باطن بطری های شیشه ای دکوری به بازار آمد و شیشه های بو و ادکلن به ندرت فی مابین مردم محبوبیت پیدا کردند.

در قرن نوزدهم، انقلاب فرانسه ناخواسته سبب ساز شد تا پر نمک و اشتیاق مردم این میهن برای به کار گیری از بو معدود شود. البته پس از سپری شد یک‌سری سال مردم مجددآ نترسی پیدا کردند که میل شدیدشان را برای استعمال از کالاهای لاکچری، از پاراگراف رایحه ابراز نمایند.

از آن عصر تا کنون بوهای نو در شیشه های منحصربه‌فرد رایحه و ادکلن با طرح ها و بسته بندی های متنوع به بازار عرضه میگردد.

فعالیت با بو یک رشته کهن میباشد که نیاز مطلقا لطیف و مهارت خاصی داراست. یونانی ها و رومی ها آبمیوه های خویش را با رز و بنفشه معطر می کردند. ولی در هر درحال حاضر تقطیر سیستماتیک عطرها در قرنها وسطی بوسیله پژوهشگران مسلمان رخ گرفت. تاجرهای ونیزی چاشنی جات و عطرهای گردآوری گردیده از کاروان های آسیایی را بوسیله کشتی ها و وسایل حمل و نقل آن عصر در سرتاسر اروپا پخش می کردند.

اسانس ها بسیار فرارند و از گل، برگ، میوه و علف ها و ریشه های گیاهی به دست آمده و در اضافه موردها از یک بخش یگانه از گیاه به دست میایند. برای مثال از گل رز، شکوفه های نارنج، هسته بادام، برگ آویشن، پوست دارچین، چوب سندل یا این که سرو و میوه جوز هندی می اقتدار اسم موفقیت. این روغن ها از سرتاسر عالم مهیا میشوند. چوب سندل که بسیار گران نیز است از هندوستان، گل های رز از بلغارستان، آفریقای شمالی و فرانسه و …، مثال تولیدها حیوانی نیز مشک (مشک از غده کوچکی در نزدیک آلت تناسلی آهوی مشک زای نر) و بیدستر (بیدستر از ترشحات حیوانی مشابه به خز به دست می‌آید) می باشند. از آن‌جا که تقاضا برای مصرف عصاره ها روز آپ تو دیت ارتقا می‌یابد، برای همین عطرهای صنعتی به صورت روزافزونی جای عطرهای طبیعی را می‌گیرند.

قبلی از این که یک بو الکلی در شیشه بسته بندی و به بازار ارایه شود، بایستی مدتی محافظت شود و این عصر به خیال و خاطر آن میباشد که در‌حالتی که چربی و یا این که نوعی از مواد نخستین در بو و ادکلن وجود داشته باشد، رسوب داده و غیر وابسته شود. این دوره دو ماه به ارتفاع می انجامد. عطرهای الکلی بهتر میباشد در ظروف شیشه ای مراقبت شوند و از ورود هوا و روشنایی در آن ها خودداری شود.

مواد تولید کننده رایحه

هر گونه بو دست کم از سه جزء تشکیل یافته میباشد که فراریت و وزن ‏مولکولی آن ها تا حدی باهم تفاوت دارا‌هستند.

جزء نخستین
جزء نخستین که تاپ نوت نامیده می‌شود، فرارترین ماده و مشخصترین عطر را در دارا بوده ‏و در ساخت رایحه کاربرد دارااست.‏

جزء دوم
جز دوم که میدل نوت نامیده می‌گردد، کمتر فرار و گریز میباشد و عموما عصاره یک ‏گل (بنفشه ، یاس و غیره) میباشد.‏

جزء سوم
نهایی جزء یا این که اندنوت، کمترین فراریت را داراست و معمولا یک رزین یا این که پلیمر مومی ‏میباشد.‏

سیوتون، اصلی‌ترین تولید کننده رایحه
طولانی تر عطرها اجزای بخش اعظمی دارا هستند و از حیث شیمیایی غالبا مخلوطهای ‏کمپلکس میباشند. با پیشرفت تجزیه مواد رایحه طبیعی ، مصرف ترکیبات آلی ‏سنتزی خالص که بوی آن ها همانند بوی رایحه خاصی است، بسیار ‏معمول شده‌است. مثال آن سیوتون ، یک کتون حلقوی میباشد که از سیویت ‏بدست میاید. سیویت ، ماده‌ای میباشد که از غده‌های گربه سیویت ترشح ‏می‌گردد.

گربه سیویت، حیوانی مشابه به گربه میباشد که در اتیوپی و افریقای ‏مرکزی یافت می شود.‏ سیوتون در بو سازی قیمت بسیار دارااست. امروزه سیوتون بصورت سنتزی ‏وجود دارد. برای سنتز سیوتون ، ابتدا ۸ ، هگزادکان ـ۱ ، ۱۶، دی ‏کربوکسیلیک اسید تنظیم می نمایند و آن‌گاه آنرا بصورت رینگ در میاورند. یون توریم (Th+4) کاتالیزور مسدود شدن این رینگ میباشد.

سیویت، مانند مشک، گروه‌ای از مواد جاذب جنسی میباشد. این مواد ‏جاذب جنسی در عطرهای موءثر با زیرکی به وسیله بوهای گل و گیاهی ‏پوشانده می گردند. جاذبه نخستین از بوی خوش نتایج میشود. البته اثر ‏اساسی ناشی از سیویتون یا این که مشک میباشد.‏

بقیه ترکیبات رایحه

ترکیبات دیگری که در عطرها بکار میروند، دربرگیرنده الکلها و استرهایی با وزن ‏مولکولی زیادند. یک مثال ، ژرانیول (با نقطه جوش‎‎‏ ۲۳۰ سکو سانتی‌گراد) یک جزء اصلی از ‏روغن ژرانیوم (شمعدانی معطر) ترکیه‌ای میباشد.‏ استرهای این الکل ، برای ساختن ماده معطر سنتزی که بوی رز داراست، در ‏عطرسازی بکار می‌رود. به عنوان مثال استری که از برخورد فی مابین ژرانیول و اسید فرمیک تشکیل میگردد، بوی رز دارااست.‏

عطرها نوعا ۱۰% تا ۲۵% اسانس بو و ۷۵% تا ۸۰% الکل و یک اثبات ‏کننده برای نگه داشتن روغن‌های اسانسی دارااست. عطرها به طولانی تر مواد ‏آرایشی افزوده میشوند تا جنس بدست آمده بوی مناسب داشته باشند؛ ‏این مواد بوهای طبیعی و دیگر اجزایی مانند مواد جاذب جنسی را می‌‏پوشانند. آنان بعلت داشتن الکل ، خواص ضدعفونی و باکتری‌کشی ‏ملایمی دارا‌هستند.‏

نکاتی در رابطه با رایحه و به کار گیری از آن

فرق میان رایحه، ادو پرفوم، ادو دستشویی و ادو کلن در چه می‌باشد؟

فرق این تولید ها فقط در معیار غلظت عصاره روغنی خالق بوهای متعدد میباشد. واضح میباشد هر قدر غلظت عصاره روغنی در یک رایحه طولانی تر باشد، ماندگاری اش اضافه خواهد بود.

غلیظ ترین عصاره، بو یا این که perfume اسم دارااست با غلظتی میان ۴۰-۱۵% خالصترین و ماندگارترین بوهاست و در عین اکنون گرانترین جور رایحه میباشد.

و بعد به ترتیب، Eau de Perfume با غلظتی نزدیک به ۱۵-۷% مرسوم ترین گونه بو و ادکلن میباشد که ماندگاری قابل قبولی داراست و به گرانی رایحه هم وجود ندارد.
ادو سرویس بهداشتی (Eau de Toilette) نزدیک به ۶-۱% غلظت داشته بوی ملایمی دارااست که ماندگاری متعددی هم ندارد و برای تمدید بوی آن می بایست تعدادی توشه در حین روز از آن مصرف شود.

و پایان از همگی ادوکلن (Eau de Cologne) میباشد که در واقع به عبارتی ادو دستشویی (Eau de Toilette) میباشد، بویی ملایم داراست و ماندگاری اش نیز به عبارتی اندازه میباشد.

در After Shave های منحصر آقایان کمترین مقدار عصاره روغنی بکار می رود به همین برهان دوام بویش از سایر معدود خیس میباشد.

چرا بعضا از بوها نسبت به سایر ماندگاری بیشتری دارا هستند؟

کسانی که پوستی چرب دارا‌هستند معمولا بوی عطرشان نسبت به اشخاصی که پوست کم آب دارا هستند، ماندگاری بیشتری دارااست. چون پوست چرب به صورت طبیعی مرطوب میباشد و رطوبت سبب ساز حفظ و ماندگاری بوی رایحه میگردد.

چه کنیم تا بوی عطرمان بیش تر بماند؟

همان گونه که گفته شد ماندگاری بوی رایحه بسته به کم آب یا این که چرب بودن پوست، اش در اشخاص متفاوت گوناگون میباشد. در رخ قابلیت در زمان روز، رایحه خویش را تجدید فرمایید.

متخصصین ایجاد تولیدها بهداشتی پیشنهاد می کنند که رایحه را به پشت گوش ها و گردن خویش بزنید و مقدار مقداری را هم بر روی پوست بدنتان به کار گیری فرمایید. با این عمل بوی بو شما پخش می‌گردد و سریع از در بین نمی رود. یک اسپری کوچک روی موها سبب ساز می گردد بوی رایحه شما در تمام روز باقی بماند.

چرا کلیه عطرها الکل دارا هستند؟

چون الکل منجر می‌شود عطر روی پوستتان نمانده و از پوست شما متصاعد شود. سوای وجود الکل در رایحه، شما صرفا کسی خواهید بود که متوجه می‌شوید بو زده اید.

فرق دربین لوسیون و ژل After Shave چه چیزی است؟

لوسیون After Shave پوست را می سوزاند و به مسدود شدن منافذ پوست بعداز تصحیح چهره امداد مینماید ولی ژل After Shave صرفا خنک کننده و آرامبخش پوست رخ میباشد.

چه کنیم که عطرمان دیرتر فاسد شود ؟

شیشه رایحه را در محل کم آب، خنک و دور از پنجره و فروغ و روشنایی خورشید نگه دارید؛ چون نوروروشنایی خورشید سبب ساز بروز اختلالاتی در مواد تشکیل دهنده رایحه گردیده و آن را از در میان میبرد. در کل برای اینکه شیشه بو قدمت بیشتری داشته باشد، سفارش می شود آن را مدام داخل باکس اش نگه دارید.

چرا بوی یک گونه بو در اشخاص متعدد گوناگون می‌باشد؟

ادغام شیمیایی تن, رژیم غذایی و سن افراد بر عطری که به پوست زده میگردد تاثیر میگذارد. درضمن, رایحه دارنده بخش اعظمی از روغن های اسانس دار میباشد. بعضی از روغن های اسانس دار تاثیر متفاوتی بر روی پوست افراد می‌گذارد و احتمال داراست که بعضا از آن‌ها جذب پوست بشود. همین مساله منجر می‌شود تا بویی از پوست متصاعد شود و در فیض بوی رایحه نیز متعدد شود.

رایحه را به چه شکل به کار گیری می نمایند؟

در کمال تعجب مشاهده می‌کنیم که اکثری از خانمها نمی دانند که بو و ادکلن را به کجای پوست خودشان بزنند. رایحه بایستی به نقاطی که دارنده نبض میباشد زده بشود. در واقعیت, نقاط دارنده نبض, نقاطی می باشند که مسافت رگها از سطح پوست به کمترین حد خویش میرسد و در همین نقاط, رگهای خونی حرارت بیشتری از خودشان میدهند که به طور یک پمپ کوچک بو کار می‌کند و بوی رایحه نیز بهتر متصاعد میگردد. نقاط دارنده نبض عبارت میباشد از : مچ دست, پشت گوش, پشت زانوی پا و پشت آرنج دست نصیب پائین گلو . درضمن برای اینکه بوی رایحه دوام بیشتری داشته باشد, روی مچ های پا نیز زده می‌گردد که جریان متصاعد شدن بو و ادکلن را از پائین به بالا قابلیت پذیر می سازد.

چرا برخی از عطرها لاکچری میباشند؟

عطرها دارنده مقدار معینی از مواد تشکیل دهنده طبیعی لوکس می باشند. برای ساختن ۴۵۲ گرم روغن گل محمدی, بیش تر از یک بدن گلبرگ گل به کارگیری می‌شود که سه عدد چهار هزار دلار هزینه در بر دارااست. همین مساله در رابطه بخش اعظمی از گونه های روغن های اسانس دار نیز راست گو میباشد.

چه مواقعی را می بایست در مراقبت بو رعایت کرد؟

بو, بایستی بدور از حرارت یا این که سرمای بیش تر از حد حفظ بشود. ضمنا, در شیشه بو بایستی سفت بسته شود تا از بخار شدن آن پرهیز گردد. از قرار دادن بو برای دوران طولانی در قبال تابش نوروروشنایی خورشید نیز دوری بشود.

آیا رایحه مصارف دیگری بجز به کار گیری آن روی پوست داراست؟

به هنگام استحمام, میتوان یکسری قطره از بو دلخواه را در آب وان سرازیر شد. درضمن به هنگام شستشوی جامه های ذیل نیز می اقتدار تعدادی قطره از رایحه دلخواه را به آب شستشو سرازیرشد یا این که آن را روی گل های تصنعی اسپری کرد.

مواد دافع رایحه

حدود ۲ میلیون غده عرق بر سطح تن دست اندر کار تهیه و تنظیم دمای تن ‏میباشند. این غده‌ها با ترشح آب که تبخیر آن اثر خنک کنندگی داراست، دمای تن ‏را تهیه و تنظیم می‌نمایند. از این تبخیر ، اجزای جامدی به جای میماند که عمدتا ‏سدیم کلرید و مقادیر کمتری پروتئین و دیگر مواد مرکب آلی میباشد. ‏بوی تن بیش تر از آمینها و مواد نتایج از هیدرولیز روغنهای چرب (اسیدهای ‏چرب ، آکرولیین و غیره) میباشد که از تن و از پرورش باکتریایی در مانده ‏نتایج از غده‌های عرق گسیل می‌یابند. برای آنکه تن آدم وظایف خویش را ‏به نیکی انجام دهد، کار تعریق هم امری معمولی و هم ضروری میباشد. خویش ‏عرق تماما بی رایحه میباشد، ولی تولیدات تجزیه باکتریایی چنین نیستند.‏

اشکال مواد دافع عطر

مواد دافع رایحه از سه گونه عمده میباشند: یک مدل آن‌ها ، بطور بی واسطه تعرق را می‌خشکاند یا این که بعنوان مواد ‏منقبض‌کننده فعالیت مینمایند. مدل دیگر آنان که عطر دارا‌هستند و بوی عرق را می‌پوشانند.

جور سوم آن ها که ترکیبات بودار را با برخورد شیمیایی برطرف میکنند. از گزاره موادی که بعنوان قابض کار می‌نمایند، آلومینیم سولفات ‏آبپوشیده ، کلرید آلومینیم آبپوشیده (‏O‏۲‏H‏۶ . ۳‏AlCl‏) ، آلومینیم کلروهیدرات ( در ‏واقع آلومینیم هیدروکسی کلرید ) و الکلها می باشند. ‏

مواد بی‌رایحه کننده

از پاراگراف مواد مرکبی که بعنوان عامل ها بی‌رایحه کننده کار می نمایند، روی ‏پروکسید، روغن‌های اسانسی و عطرها و انواعی از مواد ضد عفونی کننده ‏ملایم می‌باشند. روی پروکسید، مواد مرکب بودار را با اکسید کردن آمین‌ها و ‏ترکیبات اسیدهای چرب بر طرف میکند. روغن‌های اسانسی، عطرها یا این که ‏بوها را جذب میکنند یا این که آنان را می‌پوشانند و ضدعفونی کننده‌ها معمولا ‏عامل ها اکسید کننده یا این که کاهنده‌ای میباشند که باکتریهای ساخت کننده‌ عطر را ‏می کشند.‏

بو درمانی چه می‌باشد؟

در واقع این نحوه درمانی جزقدیمی ترین معالجه هاست. بیان شده که به صورت سنتی مصریان از روغن‌های خوشبو برای ماساژودرمان بیماری‌های مختلف نیز به کار گیری می‌‌کردند. در زمانه شیوع طاعون بخش اعظمی از افرادجهت خودداری از نشر این بیماری روغن‌های معطررا می‌‌سوزاندند چون یقین داشتند که بوی خوش، طاعون را ریشه کن می‌‌نماید.
این نحوه از دو نحوه فعالیت میکند :
طریق بدون واسطه-

تحریک کننده های اعصاب و روان بویایی در واقع بوهایی میباشند که که میتوانند از روش دستگاه عصبی منجر برانگیخته شدن و در سود فعال شدن غدد داخل ریز شوند که‌این فعالیت سبب میگردد که پیک های شیمیایی-عصبی مانند آذرنالین و ایندورفین و… که نقش متعددی در تهیه تعادل تن دارا‌هستند ساخته شوند و در سود تعادل در تن ما ساخت می‌شود و عدم تعادل ها از فی مابین می رود

طرز غیر بدون واسطه-

با استنشاق یک رایحه راءس خاطر ی بویایی شخص فعال گردیده . در‌این نصیب هربو، یاور با احساس ما نسبت به آن عطر ذخیره گردیده (اکثر اوقات حالتی که او‌لین توشه با حس یک رایحه به ما دست داده) . وجود چنین مرکزی در مغز باعث میشود که یک رایحه به لحاظ ما خوب و دیگری بد باشد.

پس از فعال شدن این بخش و به‌دنبال آن، دستگاه لیمبیک پیک های شیمیایی آزاد میکند و شما رمانتیک را پیدا می‌کنید که اولی توشه با رتماس با این رایحه پیدا کرده بودید و در سود ما شم خوب و یا این که بد خوا‌هیم داشت و در‌حالتی که ما برای معالجه از مواد معطری استعمال کنیم که حالتی خوب در مریض تولید نماید می‌تواند سبب ساز معالجه شود. در کل این معالجه روانشناسی و معالجه فیزیکی را تواما داراست و با یاری به تن و ذهن به معالجه بیماران یاری میکند.

چه طور از این شیوه به کارگیری می گردد؟

به‌این طرز، بهبود با لذت نیز می قدرت اعلام کرد. عصر خاصی برای به کار گیری از این معالجه بیان نشده و عطرهای آیتم استعمال را میتوان به طور اسپری در فضا معاش شخص مریض پخش کرد.

مثلا یک سری رایحه و موردها استعمال آن را معرفی میکنیم:

اسانس رز:

این اسانس یک کدام از اسانس هایی میباشد که به رنج بدست میاید چون که به صورت نمونه ۶ بدن گلبرگ رز فقط ۱ کیلوگرم اسانس یا این که روغن معطر میدهد. با الکل یا این که حلال ها، عصاره گیری می گردد واین شیوه دو مزیت دارااست یک کدام از اینکه طرز ارزانی میباشد و دوما اینکه به بوی گلبرگ جدید نزدیک خیس خواهد بود.

از بوی رز در جاری درمانی ها به کارگیری میگردد چون که شم هارمونی و امنیت در بدنمان ساخت مینماید و به ما امداد می‌نماید تا به غرورمان مسلط شویم. انرژی دوست داشتن در اندیشه و عمل هایمان ساخت می نماید و مجموعاَ به قلب ما انرژی نو میبخشد.

از سقط جنین ها پرهیز میکند، گرفتگی های ماهیچه ها و خون ریزی ها را متوقف مینماید، ایرادات قائدگی و یائسگی را حل مینماید و شایسته ترین حمابت کننده ی دیوانه در زمانه حاملگی میباشد که بسیار بهتر از حمابت کننده های فیزیکی فعالیت می‌نماید.

اسانس لیمو ترش:

این رایحه و ادکلن از پوست لیمو ترش بدست می‌آید .و منجر بهبود اقتدار تمرکز در اشخاص و نیرو بخشیدن به کار های خیالی وتحریکات عصبی می‌شود.
رایحه لیمو ترش رایحه قابل پیشنهاد برای دور و بر های عمل میباشد زیراکه جو فضا فعالیت را آهسته می‌کند و سبب می‌شود که از مشکلات انسانی پیشگیری شودهمچنین خستگی ، تنبلی و استرس را از فی مابین میبرد و تولید رابطه را در اطراف فعالیت سهل خیس مینماید.مانند دیگر اعضای خانواده مرکبات، لیمو ترش در ضد عفونی کردن دور و اطراف کارکشته میباشد و در معالجه معدود خونی، اسهال، فشا رخون بالا، کلسترول بالا، رماتیسم، بی اشتهایی، سردرد ، خارش و آسم اثر گذار میباشد.

اسانس وانیل:

این اسانس از دانه های گیاهی که در ماداگاسکار و اندونزی رویش می نماید گرفته میشود خواص درمانی برای پوست داراست به همین عامل در تولید وسایل آرایشی از آن استعمال میشود.

از نظرروانشناسی داروی ضد افسردگی میباشد زیراکه با بوییدن عطرآن شم متانت در اشخاص ایجادمی شود.

همینطور از حیث فیزیکی نیز فوایدی را به یار و همدم داراست که می تواناز آن‌ها خواص ضد درد بودن را اسم پیروزی .

بررسیها نشان می‌دهد، بوییدن عطر درخت سدر، گل رز، یاسمن و چوب دمپایی برای رفع پرخاشگری و ستیزه جویی مطلوب میباشد.

اشکال متعدد بو درمانی به شرح پایین میباشد:

یاری به ارتقاء خاطر: گونه های مرکبات، ریحان، نعناع، پونه وحشی، فلفل قرمز‌رنگ و چوب راز

معالجه سردرد: بابونه رومی، انوع اسطوخودوس و رز

رفع اختلالات خلق: ریحان، شمعدانی، گل طاووسی، یاسمن، کاکائو، بابونه رومی، نرگس، اشکال رز و اسطوخودوس

رفع استرس و اضطراب: پونه کوهی، اشکال بابونه، چوب رز، درخت سدر، دارچین، چوب دمپایی، یاسمن، لانگ ای لانگ و بو برکاموت

ضعف مدیریتی و عدم بضاعت و توان در انجام امور: پونه، رزماری، بادرنجبویه، گونه های نعناع و زنجبیل

معالجه کمرویی: روغن یاس، بهارنارنج و مرزنگوش

شک وتردید: لیمو، گریپ فروت، اشکال نعناع و چوب سرو

رفع استرس و کابوس شبانه: بابونه رومی، اسطوخودوس، اشکال رز، چوب دمپایی و بهارنارنج

معالجه وسواس: بابونه رومی، بهارنارنج و زنبق

کاهش علایم افسردگی: بابونه رومی، ریحان، شمعدانی، گریپ فروت، گونه های اسطوخودوس، ملیسا و بهارنارنج

کاهش حواس پرتی: رایحه لیمو، ریحان و ملیسا

رفع افسردگی بعد از وضع حمل: رز، چوب دمپایی و بهارنارنج

چه عطری برای چه فصلی مطلوب میباشد؟

فی مابین بو ها بیش تر از هر چیز بو پرتقال، بهارنارنج، درخت کاج، چوب دمپایی و نعناع به جهت خنک بودن، احساس طراوت به به آدم منتقل می نمایند و برای فصل تابستان توصیه میشود.

با اینکه بر روی شیشه بو و ادوکلنها هیچ اثری از گونه ترکیبات معطر آن چشم نمی‌شود، اما شناسایی ویژگیهای روغنهای معطر امداد بزرگی به خرید بو متناسب با ذوق شخص می‌نماید. به لحاظ میرسد این قضیه برای آن ها که هنوز نمی دانند چه عطری مطلوب دوستان خوب و اطرافیانشان میباشد، بسیار دیدنی باشد.

رز: در کل کسانی که‌این بو را می پسندند، بسیار شیدا پیشه بوده و از شم زنانگی بالایی برخوردارند.

زنبق: بو ای جادو کننده که نشانه پاکدامنی و عفاف و حجاب میباشد. کسانی که عطر زنبق را می پسندند، کسانی جرأتمند محسوب میگردند.

یاسمن: بوی یاسمن مطلوب اشخاصی میباشد که از خودباوری بالا برخوردارند و ولی بر عکس هوا داران به «رز» که بیش تر تصمیم به احساسات زنانه را از خویش نشان می‌دهند، طرف داران عطر یاسمن تمایلات مردانه دارا‌هستند و این را از طریق پیرایش گیسو، خرقه پوشیدن و روش گفتارشان می اقتدار فهمید. حتم داشته باشید طولانی تر آدمهای با عزم عطری با بو یاسمن را تعیین می‌نمایند.

میخک: بویی تند و تیز داراست؛ مثل چاشنی و جزو بو های «spicg» شمرده می گردد.

ریحان: بوی گرم داراست و به یاد‌آوری خاطرات امداد مینماید و سبب ساز هماهنگی در بین روح و جسم میشود، به همین برهان صلح و آشتی و متانت را به ارمغان میاورد.

چوب دمپایی: عطر شیرین دارااست و آیتم اعتنا آقایان بوده و منجر تعادل در میان روح و جسم میگردد و به در اختیار گرفتن هیجانات درونی نیز یاری می‌نماید.

 

 


برچسب: عطر زنانه خوشبو،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۴ بهمن ۱۳۹۸ساعت: ۰۸:۲۷:۱۸ توسط:حامد موضوع: نظرات (0)

بو زنانه BVLGARI JASMIN NOIR

عطر زنانه خوشبو

15 – رایحه زنانه BVLGARI JASMIN NOIR

بو زنانه BVLGARI JASMIN NOIR
مارک دوستداشتنی ایتالیایی و یک بو پیروز دیگر! بولگاری جاسمین نویر یا این که مشکی، ادکلنی گرم و شیرین، ادب بخش، لبریز اقتدار و با تازگی برای خانم هایی که می خواهند در سرمای فصل‌پاییز و فصل‌زمستان، فصل بهار را یاور خویش داشته باشند!

BVLGARI JASMIN NOIR بوسیله دو طراح دارای اسم و رسم به اسم های سوفیا لوبه و کارلوس بنیام در سال 2008 ایجاد و روانه بازار شد. این رایحه یک فعالیت ادوپرفیوم با مجموعه بویایی شرقی گلی و ماندگاری مناسب میباشد که‌این مشخصات، جاسمین نویر مشکی را به یک کدام از تعیین های شایسه در سختی سنی بالای 25 سال کرده است.

دور و اطراف سازی که برای این رایحه به وجود آمده، یک دنیای آهسته و مثبت به یار شادابی و انرژی خوب میباشد که بعداز وصال به نت اساس، ثبات و توان را هم به یار دارااست و طبیعتا با دقت حتما و بو آن، مطلوب برای به کار گیری در میهمانی های شبانه یا این که فصول سرد سال میباشد.


بولگاری جاسمین نویر
نت های تشکیل دهنده بولگاری جاسمین نویر

نت اول که در حین اسپری کردن رایحه بر روی نیض دست به مشام می رسد، بو گل گاردنیا و یادداشت های سبز میباشد. به دنبال و در نت میانی این بو، بادام و گل یاسمن، امواجی از انرژی مثبت را به سمت شما روانه می‌کنند و وقتی که به نت نهایی آن میرسیم، مشک ، نعناع هندی ، عنبر سائل ، دانه تونکا ، چوب با ارزش ، شیرین بیان کامل کننده اقتدار و کیفیت این ادکلن زنانه برای شما خواهند بود.

برای داده ها اضافه و خرید مال به ورقه BVLGARI JASMIN NOIR رجوع‌نمایید.

14 – ادکلن زنانه CALVIN KLEIN EUPHORIA

بو زنانه CALVIN KLEIN EUPHORIA
رایحه زنانه کالوین کلین ایفوریا پیام آور شعف برای شماست. عطری سرشار از انرژی خوب و نشاط آور با بو شیرین، طبع گرم و پخش بوی بسیار قادر

Calvin klein euphoria عطری بسیار دوستداشتنی و تخصص دارد که بخصوص در ایران نام و ترسیم ویژه ای برای خویش دست و پا نموده است عامل آن هم ماندگاری بسیار عالی و عطر دوست داشتنی آن میباشد که طبع ما ایرانیان دلنشین و دوست داشتی می‌باشد.

این ادکلن زنانه قیمتی بسیار خوب و منطقی داشته که میان رقیبان، سبب گردیده بسیار به دیده بیاید و اما که‌این قیمت ارزان عامل بر افت کیفیت آن وجود ندارد.

یکی از دیگر از خصوصیت های مثبت و تاثیر گذار کالوین کلین ایفروریا، ظواهر جالب و شیک آن میباشد که با پباده سازی زبدگان این عرصه به وجود آمده و نمایی دیده نواز به‌این بو شیرین زمستانی داده میباشد.


برچسب: عطر زنانه خوشبو،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۳ بهمن ۱۳۹۸ساعت: ۰۸:۲۳:۳۲ توسط:حامد موضوع: نظرات (0)

تفاوت بو و ادکلن

عطر زنانه خوشبو
تفاوت رایحه و ادکلن فی مابین اکثری ار اشخاص غیر قابل فهم میباشد و فارغ از دوراندیشی از آنان، از این دو کلمه و واژه برای خرید به کارگیری می نمایند. برخی از اشخاص، تفاوت رایحه و ادکلن را درین دانسته که رایحه را وابسته به خانم ها و ادکلن را منحصر آقایان می‌دانند. در واقع مردم به اسانس های مو جود داخل شیشه ها رایحه گفته و به عطرهای مارک با شیشه های خوشگل و باکس های نفیس ادکلن میگویند. اسانس ها می بایست از رایحه و ادکلن تماما مستقل شوند. در وضعیت کلی به عطرهایی که حالتی روغنی داشته و داخل شیشه ها لبریز می گردند، اسانس گفته میشود.

 

بو Perfume
به همه عطرها به جز اسانس ها در کشور‌ایران رایحه گفته میگردد. پس در حالتی که که می‌خواهید عطری خرید فرمائید مراد شما اسانس نخواهد بود، پس در واقع شما در ادامه رایحه می‌باشید و بایستی از کلمه و واژه رایحه برای خریدتان به کار گیری کنید.

 

تفاوت بو و ادکلن
اکثر اوقات مردم می‌دانند که عطرها از ترکیبات اسانس مواد نپخته (گیاهان، مشک و …) و آب و الکل درست شده اند. تفاوت بو و ادکلن در ترازو اسانس، به عمل رفته در آب و الکل باطن یک بو می‌باشد.

تفاوت دیگر بو و ادکلن در ماندگاری آن میباشد. در‌صورتی‌که که معیار اسانس به فعالیت رفته در رایحه بیش تر باشد این بو دوام و ماندگاری بالاتری داراست. واژه و کلمه ی رایحه یا این که به عبارتی Perfume حدود 15 تا 25 درصد اسانس در آن به عمل رفته میباشد که ماندگاری نسبتا خیر و خوبی داراست، و ادکلن یا این که به عبارتی Eau de cologne حدود 2 تا 5 درصد اسانس در آن به عمل رفته میباشد و ماندگاری بسیار پایینی دارااست.

 

 

عطرها را به 6 مدل تقسیم مینمایند، که‌این تقسیم بندی دربرگیرنده ماندگاری، دوام و ترازو اسانس به فعالیت رفته در آنها، می‌شود.

این تقسیم بندی عبارت میباشد از:

Perfume : معیار اسانس به فعالیت رفته درین رایحه ها حدود 15 تا 25 درصد میباشد.
Soie de Perfume: اسانس به عمل رفته درین عطرها حدود 15 تا 18 درصد میباشد.
Eau de Perfume : اسانس به عمل رفته درین عطرها حدود 8 تا 15 درصد میباشد.
Eau de Toilette : اسانس به فعالیت رفته درین عطرها حدود 4 تا 10 درصد میباشد.
Eau de Cologne : اسانس به عمل رفته در‌این بو ها حدود 2 تا 5 درصد میباشد.
Eau de fraiche یا این که Deodorant :اسانس به عمل رفته در‌این عطرها کمتر ار 3 درصد که به عبارتی اسپری ها میباشند.
در واقعیت ادکلن درین ایام دیگر ساخت نمیشود. اما برای خرید بو (به معنای کلی) در حالتی‌که به زیر باکس عطرها یا این که شیشه ی آن‌ها توجه فرمایید کلماتی مثل Eau de Perfuem و … را خواهید مشاهده کرد. چنانچه که پیرو عطری میباشید که از ماندگاری بالایی برخوردار باشد بایستی عطری که یکی عبارات Eau de Perfume، Soie de Perfume، Perfumeروی آنان نوشته شده باشد را خریداری نمایید.


ماندگاری اضافه بوی رایحه
ماندگاری بوی رایحه در چرب یا این که کم آب بودن پوست اشخاص تفاوت دارااست. کسانی که دارنده پوست چربی هستند نسبت به اشخاصی که دارنده پوست کم آب هستند، هنگام رایحه زدن پوست چرب سبب ساز ماندگاری طولانی تر می گردد، به دلیل آن که پوست چرب سبب تولید رطوبت طبیعی گردیده و رطوبت سبب نگه داری و ماندگاری فراتر بوی رایحه میگردد.

در زمان روز رایحه را به طور تر و تمیز به کارگیری نمائید اما متخصصان راجع به تولید ها بهداشتی پیشنهاد میکنند که بو را به پشت گوش ها و گردن بزنید و مقدار اندکی از آن را بر روی پوست تن خویش اسپری نمایید. به‌این طریق بوی بو پخش خواهد شد و سریع از فی مابین نمی رود. در رخ قابلیت می‌توانید یک اسپری بر روی موهای خویش بزنید که در تمام روز این عطر باقی خواهد ماند.

بوی یک رایحه در اشخاص متفاوت، متعدد میباشد. ادغام شیمیایی تن، رژیم غذایی و سن افراد از دست اندرکاران تاثیرات بوی بو است. در رایحه نیز از روغن های اسانس دار به کار گیری می‌گردد که‌این روغن ها تاثیرات متفاوتی بر روی پوست خواهد داشت. برخی بر روی پوست ها به نیکی جذب می گردند که سبب ساز می‌گردد ماندگاری بیشتری ساخت نمایند.

 

عامل استعمال از الکل در عطرها
به جهت اینکه بر روی پوست باقی نماند از الکل در رایحه به کار گیری می‌شود. چنانچه از الکل به کارگیری نشود فقط هر کس متوجه رایحه شما می‌گردد خویش شما خواهید بود.


برچسب: عطر زنانه خوشبو،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۱ بهمن ۱۳۹۸ساعت: ۰۹:۰۸:۰۹ توسط:حامد موضوع: نظرات (0)